Hakkımızda

Taçlar Otomotiv San. Tic. Ltd. şti. Mercedes Benz ve BMW araç gruplarına ait binek ve hafif ticari araçların yedek parça ithalatını ve ihracatını, sektöründe 30 yılık yedek parça ve pazar deneyimi ile tescilli markası olan "taclar" adı altında başta Avrupa olmak üzere Asya, orta doğu, kuzey Afrika ve Rusya gibi dünyada 15 ten fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Amacımız yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimizin memnuniyeti için kaliteli ürünleri piyasa koşullarına göre rekabet edilebilir fiyatlarla sunmak, sürekli yeni ürün çeşitlerimizi arttırarak müşterilerimizi rakiplerine karşı daha üstün ve ayrıcalıklı olmalarına katkı sağlamaktır...

Bu doğrultuda birçoğu Türkiye’de otomotiv araç üretimi yapan fabrikalara ana sanayi olarak ürün yapan tedarikçilerimiz ile olan güçlü ilişkilerimiz, siz müşterilerimiz ile birlikte her geçen gün daha da güçlenmektedir.. En büyük hedefimiz, 30 yıllık tecrübe ile sizlerden kazanmış olduğumuz müşteri memnuniyeti ve güven çizgimizi korumak, müşterilerimizi rakiplerine karşı farklı ve güçlü kılacak ürün yenililerini ve kaliteli hizmetimizi arttırarak sunmaya devam etmektir.